Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Sipariş ve İade Koşulları

18 yaşından küçük kişiler www.nsnyayinevi.com da alışveriş yapamaz. nsnyayinevi.com çocuklara yönelik ürünler satışa sunmaktadır; ancak bunları yetişkinlere satmaktadır.

Sitemizden üye veya üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.

www.nsnyayinevi.com' den kredi kartı (Visa, MasterCard), banka havalesi ya da kapıda nakit ödeme seçenekleri ile alışveriş yapılabilir. Siparişin verildiği tarih sistemimizin kredi kartından tahsilatı yaptığı veya banka hesaplarımıza sipariş havalelerinin girdiği tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır. 3 iş günü içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.


www.nsnyayinevi.com siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. 

Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

Web sitemizden sipariş verdiğinizde mail adresinize bu siparişe dair onayladığınız bilgiler gönderilecektir.  Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.

Siparişin verildiği tarih sistemimizin kredi kartından tahsilatı yaptığı veya banka hesaplarımıza sipariş havalelerinin girdiği tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır.

Siparişlerinizin temin süresi en geç 7 iş gününe kadardır. Bu güne kadar temini gerçekleştirilmeyen kitapların tarafınıza ücret iadesi gerçekleştirir. Bu sebepten doğan ücret iadesi 3 iş günü içinde yapılır.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

Vermiş Olduğuz siparişlerinizde tarafımızdan yapılan bir hata varsa 7 iş günü içerisinde kargosu tarafımızdan ödenmek üzere iade edebilirsiniz. Diğer durumlarda Kopyalanabilir , çoğaltılabilir ve taranabilir ürünlerde iade işlemi malesef yoktur. 

Kapat